همین حالا تماس بگیرید : 02175382 | بزرگترین مجری تورهای ترکیه از ایران

آژانس مسافرتی ایرسا 90 سیر پرواز
  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

تورهای استانبول

تورهای استانبول

توراستانبول

هتل های تور استانبول :

هتل های تور استانبول آژانس 90 پرواز از تنوع ویژه ای برخودار است .تنوع هتل های استانبول از نظر موقعیت مکانی هتل، درجه هتل، کیفیت هتل و قیمت هتل بررسی شده است و در پکیج تور استانبول دستچین شده اند . معیار انتخاب هتل های استانبول، میزان تمیزی ، کیفیت ، امکانات ، سرویس دهی و موقعیت مکانی آنهاست.

تور استانبول با 90 پرواز :

90 پرواز مجری تور استانبول با پرواز ترک اطلس گلوبال میباشد.استانبول شهری است که نباید یک ساعت آن را هم از دست داد! یک هفته اقامت در این شهر برزگ و تاریخی هم شاید برای بهره بردن از نصف جاذبه های آن کم باشد. بهترین گزینه برای خرید تور استانبول، پرواز صبح به شب اطلس گلوبال در این مسیر است . آژانس 90 پرواز به عنوان مجری تور استانبول پرواز اطلس گلوبال را به شما مسافران عزیز پیشنهاد میکند .تور استانبول جزو بهترین تورها و باکیفیت ترین تورهای آژانس 90 پرواز در نوروز 97 میباشد

زمان مناسب سفر به استانبول:

بهترین زمان مناسب سفر به استانبول، تور استانبول نوروز 97 ، تور استانبول فروردین 97 ، تور استانبول اردیبهشت 97 ، تور استانبول دی 97 ، تور استانبول بهمن 97 ،تور استانبول اسفند 97 میباشد .

پرواز تور استانبول  :

پرواز تور استانبول ایرلاین اطلس گلوبال می باشد . که یکی از بهترین ایرلاین های ترکیه میباشد.ایرلاین اطلس گلوبال از بهترین ایرلاین های جهان است که دارای بهترین ساعت پروازی است مسافران 90 پرواز میتوانند با انتخاب این ایرلاین ،بهترین انتخاب را در میان ایرلاین های جهان داشته باشند.

خدمات تور استانبول :

تور استانبول شامل خدماتی از جمله ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی فراهنمای فارسی زبان ،پرواز رفت و برگشت ،گشت های شهری متنوع ، هتل های متنوع با بهترین خدمات و بهترین قیمت میباشد.

قیمت تور استانبول  :

قیمت تور استانبول براساس بهترین کیفیت و بهترین خدمات در نظر گرفته شده است . کیفیت تور استانبول و قیمت تور استانبول از مهمترین اولویت های آژانس 90 پرواز میباشد.در صفحه تورهای  استانبول میتوان لیستی از تمام هتل های این شهر با قیمت مناسب مشاهده کرد 90 پرواز پکیج های خود بهترین کیفیت و بهترین قیمت را در نظر داشته که شما  مسافران گرامی از هر نظر آسوده خاطر باشید.

تور استانبول نوروز 97(جشنواره های استانبول):

از جشنواره هایی که در فصل بهار در استانبول برگزار میشود جشنواره بین المللی فیلم استانبول،جشنواره تئاتر استانبول،جشنواره لاله،جشنواره بین المللی عروسکی استانبول هستند.با انتخاب تور استانبول نوروز 97 ،شما مسافران گرامی دیگر نگران حمل و نقل نخواهید بود زیرا سیستم حمل و نقل آن متشکل از اتوبوس ، مترو اتوبوسی ، مترو ، تراموا ، ماشین های کابلی ، کشتی ، تاکسی است که تنها برای همه اینها یک نوع بلیت الکترونیکی به نام استانبول کارت بگیرید.با تور استنانبول نوروز 97 درمیابید که استانبول تلفیقی از المان های مذهب و سنت همراه با ظاهری زیبا است.

استانبول در نوروز 97 :

تعطیلات نوروز 97 فرصت مناسبی برای سفر و گردشگری است که آژآنس 90 پرواز تور استانبول را به شما عزیزان پیشنهاد میدهد.تورهای استانبول نوروز 97 با پرواز اطلس گلوبال ،پرواز ترک و مدرن اطلس برگزار میشود.مسافرانی که تمایل دارند در جریان قیمت تورهای استانبول در نوروز 97 باشند باید با مراجعه به سایت 90 پرواز از قیمت تورهای نوروز 97 استانبول با خبر شوند.

تماس با 90 پرواز

آدرس : میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - کوی دوم - پلاک 15 - طبقه سوم - واحد 5

تلفن تماس: 75382

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها.

درباره 90 پرواز

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها. آژانس هواپیمایی ایرسا نود سیر پرواز سر انجام پس از مدتها تحقیق و بررسی در آذر ماه سال 1393 با هدف فراهم نمودن تورهای با کیفیت کشور ترکیه افتتاح گردید. از همان آغاز، ایرلاین "اطلس جت" که بعداً به "اطلس گلوبال" تغییر نام داد، به عنوان ایرلاین برگزیدۀ آژانس ایرسا نود سیر پرواز معرفی شد.

Top